Koho můžete potkat?

 

Program akcí je pestrý, zábavný a také důkladně připravený. Nejen o to se stará tým našich instruktorů. Po celou dobu o vás pečují a stejně jako dobrý učitel umí nadchnout žáky pro vzdělání a vytvořit výborně fungující třídu, vnáší instruktor do školního výletu, firemní akce, nebo výletu pro seniory spoustu pozitivní energie a posunuje zážitky o úroveň výš.


Instruktory si proto pečlivě vybíráme z řad našich známých. Dobře je známe a víme, že mají zušenosti – že to umí a že je to baví. Kvalita našich instruktorů je základem úspěchu a spokojenosti u všech zúčastněných. Zároveň také dbáme na proškolení o bezpečnosti a pravidelně provádíme společné školení celého našeho týmu.Náš tým instruktorů

 


Jirka
Jiří Tuza
Ředitel firmy
více informací
Akreditace a certifikace:
 • Zdravotník zotavovacích akcí
 • Instruktorská kvalifikace (Junák)
 • Akreditovaný hlavní vedoucí LT (MŠMT)
Profesní specializace, oborové vzdělání:

Management sportu (Masarykova univerzita)

Praxe a zkušenosti:
 • 6 let v pozici ředitele firmy RIKITAN
 • Organizace školních výletů
 • Organizace letních táborů
Něco o sobě:

Firmu RIKITAN rozvijím již šestým rokem. Každoročně připravuji program školních výletů a pořádám akce pro děti, mládež i dospělé. Posledním rokem studuji na Masarykově univerzitě, dálkovém oboru Management sportu.

Aktivně jsem se věnoval párovému akrobatickému tanci a čas si najdu na badminton, volejbal, nebo florbal. A když se volného času najde víc, sbalíme lezecké  vybavení a s kamarády vyrážíme na skály. Rád si také zajezdím na koni, nebo odjedu do hor lyžovat.

Anežka Procházková

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Ahoj, moje jméno je Anežka. Pracuji sice jako zdravotní sestřička, ale práce s dětmi mi není cizí. K práci s dětmi jsem se dostala díky skautingu, který jsem nejprve navštěvovala jako malá holka a postupem času jsem se dostala i do vedení. S dětmi jezdím na různé akce a tábory nejčastěji jako jejich programový vedoucí a zdravotník v jednom. V Rikitanu už jsem asi pátým rokem, a stále mě tato páce nesmírně baví. Co výlet to jiné děti i učitelé a s tím i hromada nových zážitků.

 

Zdeněk Pustějovský

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Ahoj všem výletníkům a táborníkům. Dovolte, abych vám představil mou maličkost. Jmenuji se  Zdeněk, a studuji strojírenství na VŠB v Ostravě, a protože slovo nuda není v mém slovníku, snažím se  nádobu svého volného času naplnit až po okraj. A co je nejčastěji náplní mého volného času? Mou  obrovskou vášní je sport. Akrobatický tanec, volejbal, běh nebo třeba turistika to jsou věci, kterými  nedokážu pohrdnout, nesmím zapomenout na skauting, ke kterému mě to táhne už od mala. Přivedl  mě k táborům a práci s dětmi a díky němu od svých sedmi let nevynechám o prázdninách letní tábor.  Mám rád veselé lidi a každá nová věc je pro mě výzva. Výzvy jsou pro mě i školní výlety a letní tábory  Rikitan, zkušenost a zábava, která mě obohacuje každým okamžikem. Těším se na naše setkání.

Katka Balharová

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Jsem malá, ale šikovná. Výškou se sice vyrovnám žákům třetí možná čtvrté třídy, ale tím blíže jsem dětem. Mezi mé zájmy patří různé druhy sportů. Například volejbal, squash, plavání, lezení, běh. Práce, tedy spíše zábava s dětmi, je pro mě velmi inspirativní a mnohdy také poučná. Jejich energie a upřímnost je kouzelná, a proto se těším na společné zážitky na školních výletech, kdy má každý z nás možnost se na chvíli vrátit do dětských let.

Tonča Bartošová

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Jsem studentkou VOŠ v Brně a studuji obor sociální práce. Součástí Rikitanu jsem od roku 2013 a k dětem mám velmi blízko. Moc mě baví s nimi trávit čas a doufám, že budou součástí i mé budoucí práce. Mám ráda sport, moc ráda si čtu a procházím se v přírodě. A také mám ráda srandu. :-)

Terka Hozová

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Jsem studentskou oboru Sociální patologie a prevence v Opavě. Práce s dětmi mě velmi baví, a proto s nimi trávím co nejvíce svého volného času. Již šestým rokem jsem asistentkou a trenérkou plavání  handicapovaných dětí. Trénuji také mažoretky a sama jsem mažoretka dvanáct let. Mezi mé záliby  patří sport, především turistika, jízda na kole, bruslení, ale taky ráda čtu.

Veronika Červenková

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Jsem spontánní člověk, ráda se učím a poznávám nové. Tyto vlastnosti prozatím hodně ovlivňují můj život. Nadšeně se pouštím do všeho nového, co může můj život obohatit. Své nadšení ráda sdílím s ostatními, ráda lidi inspiruji a zároveň se nechávám inspirovat. Nedávno jsem ukončila VŠ se zaměřením na ekonomii. K práci s dětmi jsem se dostala už při studiu na střední škole, kde jsem pracovala v rámci praxe, jako asistentka pedagoga v mateřské školce v Lipsku. V současnosti se věnuji práci při DDM v Kopřivnici, kde děti učím manuální zručnosti a snažím se o rozvíjení jejich tvořivosti. Školní výlety RIKITAN byly tím, co mě přivedlo na myšlenku se dětem profesně věnovat. Zajímavá náplň výletů a pokaždé jiný kolektiv dětí mi vytváří obohacující zkušenosti a já se tak těším na každý nový zážitek, který jistě budu mít také s Vámi!

Barča Rýdlová

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Pracovat s dětmi byl odmala můj velký sen, proto studuji na Masarykově Univerzitě v Brně obory Speciální pedagogika a Sociální pedagogika a volný čas. Mezi mé koníčky patří především hudba - hraji na akordeon, klavír, flétnu a také se věnuji zpěvu. Dále mám moc ráda čtení, cestování a skoro všechny sporty (přestože přirozený talent poněkud postrádám :-) ). Mezi mé oblíbené sporty patří lyžování, bruslení a turistika.

Dan Barvík

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Ahoj! Já jsem Danek – Děsně Aktivní, Nadstandardně Energický Kámoš. Svou energii věnuji v míře dětem jako průvodce školní výletů, vedoucí dětských táborů a také organizátor dalších  příležitostných akcí. Kromě toho studuji Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a ve volném  čase provozuji různé sporty, od těch klasických po méně obvyklé, jako například párový akrobatický  tanec ve skupině Styx, kterému se věnuji už několik let. Mám rád chození po horách, ať už českých  nebo cizích, pobyt v přírodě a s tím spojená dobrodružství. Tak nazdar s Rikitanem!

Markéta Korená

více informací
Něco o sobě:
Untitled document

Jsem studentkou na Univerzitě Palackého v Olomouci na oboru Experimentální biologie. I přesto, že tento obor s dětmi nemá vůbec nic společného, dětem se věnuji mimo školu, a to ve skautingu, který mi předal mnoho zkušeností a rad do života. Děti, které k nám přijíždějí z různých měst či vesnic, mají možnost si toho spoustu vyzkoušet a já se jim snažím předat maximum zkušeností, které jsem se naučila díky skautingu. V rámci skautingu pořádáme různé tábory, kde působím jako vedoucí. Práce s dětmi mě velice baví. Na první příčky mého volného času patří jednoznačně hudba (hraji na housle už 12 let), tanec, film a divadlo, sport (turistika, lyže, kolečkové brusle). Mám ráda nové výzvy a nebojím se jít do nových věcí. Těším se, až se brzy na nějakém výletu potkáme.

Pája
Ing. Pavla Tuzová
více informací
Akreditace a certifikace:
 • Vůdcovský kurz

 • Zdravotnický kurz
Profesní specializace, oborové vzdělání:

ČZU Praha, krajinné a pozemkové úpravy

Praxe a zkušenosti:

Vedení skautského dívčího oddílu, vedoucí letního tábora, průvodce školních výletů

Něco o sobě:

Nedávno jsem se vdala a natrvalo přestěhovala z jižních Čech do Příbora. Pracuji jako  rozpočtářka a zahradnice v zahradnické firmě a dokončuji dálkové studium Učitelství  odborných předmětů. Od malička se věnuji skautingu a stále vedu dívčí oddíl v  Táboře, kde jsem se i narodila. Mezi mé záliby patří čtení historických a detektivních  románů, vaření a pečení a jakékoliv vyrábění. Jsem ráda venku v přírodě, mezi stromy  a další zelení. Práce s rostlinami mě nejen živí, ale i těší. A jednou bych chtěla své  znalosti a zkušenosti předávat dál jako učitelka na střední škole.

Paťa
Patrik Nedoma
více informací
Akreditace a certifikace:
 • Zdravotník zotavovacích akcí
 • Vůdcovský kurz

Profesní specializace, oborové vzdělání:

Modelování v environmentální geografi (Ostravská univerzita)

Praxe a zkušenosti:
 • Vedení skautského oddílu a družiny a pořádání skautských akcí
 • Průvodcování školních výletů
Něco o sobě:

Ahoj, mé jméno je Patrik, ale všichni mi říkají Paťo. Jak už jsem psal výše, studuji snad posledním rokem na Ostravské univerzitě. Mezi mé koníčky patří sport, knížky, deskovky a spousta dalších věcí, ale tím největší je určitě skaut. Skautem jsem od svých 10 let a za tu dobu jsem v něm zažil spoustu zážitků a našel spoustu kamarádů, které mě v něm udrželi až do teď. V současné době působím jako vedoucí a skautingu věnuju spoustu svého času. Hlavně díky skautu mám k práci s dětma velice blízko, a proto jsem velice rád, že patřím i do týmu Rikitanu.

Franta Kuchař
více informací
Profesní specializace, oborové vzdělání:

Masarykova univerzita v Brně, obor Daně a účetnictví

Něco o sobě:

Ahoj kamarádi! Jmenuji se František, a v Brně studuji daně a účetnictví. Ale protože mě všechna ta čísla pořád nebaví, trávím většinu volného času přípravou programů pro dětské tábory. A z toho mám takovou radost, že chystám každý rok hned několik, od jara až do zimy! Děti jsou úžasné, a proto mě baví stále víc s nimi pracovat. Občas hraji v nějakém divadle, píši scénáře a když můžu, brnkám na kytaru. A teď se těším, jak si spolu dáme ve Štramberku čerstvě upečené ucho!

Verča Cigánová

více informací
Monika Štefková

více informací
Šárka Vosáhlová

více informací
Tomáš Vlček

více informací