Ohlasy učitelů

 

Napište nám! Budeme velmi rádi, pokud se o své dojmy ze školního výletu podělíte. Pokud byste nám chtěli své postřehy zaslat i soukromě, můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo přímo na e-mail jirituza@gmail.com.


Přidat příspěvek

Zde zakliknout:


Ježková
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

Děkujeme za krásný, pohodový a vydařený den ve Štramberku. Žáci naší školy si výlet moc užili a byli nadšení všemi místy, které navštívili. Oběd žákům taky moc chutnal. Poděkování patří i průvodcům Adéle a Jáchymovi, kteří se o nás hezky starali. Byla jsem na tomto výletě už po čtvrté a vždy to bylo super! Káva, zákusek a zážitky pro učitele, to je od vás moc fajn! Těšíme se k vám i příště.

Irena
Krnov Smetanův okruh
Perfektní výlet pro nejmenší. Skvělá organizace a všude milí a usměvaví lidé. Děkujeme moc.
Alena Václavíková a žáci 3. tříd
ZŠ Město Albrechtice, Opavická 1, okres Bruntál
Děkujeme za zprostředkování bezvadného výletu. Všechno bylo perfektně zorganizováno. Pedagogický dozor i děti si výlet náramně užili. Dojem nepokazila ani vydatná průtrž mračen. Moc děkujeme panu Tuzovi a průvodkyním Martince a Moničce. Všem píšeme 1*****
Adél O.
ZŠ Ostrava
Byli jsme první účastníci výletu "Všemi smysly"! Výlet mnohonásobně předčil mé očekávání. Zejména centrum RIKITAN mě uchvátilo. Za 2 roky mám znovu sedmáky, tak už vím kam pojedu! Děkuji.
Karel Jakeš
Základní škola Valašská Bystřice, okres Vsetín
Moc pěkný program, úžasný průvodce, skvělá organizace. Výborný výlet, na který budeme všichni moc rádi vzpomínat.
ZŠ Ostrava - Stará Bělá
Verčo, Terko, děkujeme moc za krásný výlet. Byly jste nám skvělými průvodkyněmi. Budeme na Štramberk rádi vzpomínat.
Žáci 1. tříd
ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí

Děkujeme za realizaci krásného výletu. Děti si to moc užily a určitě budou na pračlověka Bertíka dlouho vzpomínat. Jirko, Anežko byli jste skvělí, příjemní a budeme Vás kolegům doporučovat. Mějte se hezky a přejeme spoustu spokojených dětí.

4 - 5 třída
ZŠ Hornická Hlučín

Program byl super. Užili jsme si to na 1 000 000%!!!

Saša Grabovská
Gymnázium Komenského

Naprosto dokonalé. Měli jsem program Hledání limitů a nadšení, spokojenost a úžasná zábava nás provázeli po celé dva dny. Moc děkuji za skvělé zážitky. Jste opravdu úžasní.

Zuzana Fojtková
ZŠ a MŠ Třemešná
Děkujeme za pěkný zážitek organizátorům i slečně Lucii za provedení celým dnem.
Ivana Doležalová
Naprostá spokojenost
Žáci 5. třídy
ZŠ Rakvice
Ahoj!!! Program výletu byl super, líbil se nám na 101%! Děkujeme celému týmu RIKITAN a posíláme pozdrav Markovi :)
Pavla Slavedová

Výborný výlet, kterému nelze nic vytknout. Děti i my učitelé jsme si ho náramně užili.

R+J
KLIMKOVICE

Děkujeme za nádherně strávený výlet, děti byly spokojené a my Vám velmi vděčné za laskavost a vstřícnost, ještě jednou děkujeme

Mgr.Markéta Bogačovová
Velké Hoštice
Ve Štramberku a Kopřivnici jsem s žáky 7. třídy strávila dva úžasné dny plné poznání a dobrodružství. Děkuji za perfektní a profesionální přístup všech instruktorů. Výlet s Rikitanem všem vřele doporučuji.
MN
ZŠ Jungmannova Litovel

Jedním slovem super... Děti si výlet do Štramberka náležitě užily, program byl tak pestrý, že se pro každého vždy něco našlo. Děkujeme a těšíme se na další společné výlety. ;-)

Táňa Pavlicová
Oba výlety byly moc zdařilé. Vybraný program byl zajímavý a děti bavil. Nám, Vámi připravený program, velmi zjednodušil přípravu výletu, za což děkujeme.Přeji příjemné prázdniny a úspěšné podnikání.
Jan Hruška
5.ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek (738 01)
Výlet byl perfektní,všem doporučujeme!!!:)
Petra Vaculíková
GJP Slavičín
Chtěla bych poděkovat za bezvadný školní výlet všem organizátorům a především skvělému průvodci Tomášovi, který se postaral o nezapomenutelný zážitek pro děti.
Radmila Kohutová, Ivana Kovalčíková
Dobrý den, v úterý 27.5.jsme byli se dvěma třídami druháků na výletě ve Štramberku. Putovali jsme po stopách pračlověka Bertíka. Příjemné průvodkyně Lucka a Anežka, pečení perníkového ucha, exotická zvířata, pračlověk Bertík i závěrečný kvíz s odměnou byl pro děti opravdovým zážitkem. Přes chladné počasí se nám všem výlet velice líbil.
Děti a p. Učitelky
Chtěli bychom poděkovat za organizaci velmi zajímavého a pěkného výletu dne 28. 5. 2013 ve městě Štramberk. Průvodci Tomáš s Ivou byli skvělí, kamarádští a milí. Děti se ani chvíli nenudily a během celého dne se bavily. Program byl pestrý a promyšlený do nejmenších detailů.Ještě jednou moc děkujeme!děti a p. učitelky ze ZŠ Opava, B. Němcové
Pavel Jurečka
Dobrý den,chtěli bychom jménem naší třídy 9.B poděkovat za nezapomenutelný školní výlet a výborného průvodce Tomáše, který tento výlet oživil. Ze Štramberku jsme si odvezli plno nových zážitků. Tento výlet budeme všem vřele doporučovat.S přáním pěkného dne, Pavel Jurečka
Markéta Doleželová
ZŠ Kvasice
Chtěla bych poděkovat za krásný program školního výletu a Hance a Tomášovi za velmi pěkný přístup k dětem.Těšíme se na další rok !
Vladimíra Vránová
Děkuji ,přeji hodně zdraví a energie a stále úsměv na tváři a takový pěkný přístup mladého člověka k výletům a práci, jako jsem mohla vnímnout
Pavla Trojáková
ZŠ Mendelova
Hezký den, kolegyně přijely minulý týden nadšené z vašeho nádherně zorganizovaného výletu. Už se moc těšíme.
Renat Slowiková
ZŠ Karviná
Vážený p. Jirko, velice Vám děkuji za perfektní organizaci výletu pro mé žáky, kteří jsou maximálně spokojeni s výletem do Štramberka. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Marta Urbánková
Gymnázium Bučovice
Dobrý den, Chtěla bych Vám poděkovat za hezký školní výlet a výborného průvodce Tomáše. Štramberk se nám moc líbil, všechno bylo zajímavé, studenty to bavilo, což v dnešní době facebooku a podobných blbostí není samozřejmost. Oceňujeme dobrou organizaci, zajímavý program, sympatického průvodce a v neposlední řadě i Vaši velkkorysost, díky které jsme jako učitelé neplatili. Uděláme Vám dobrou reklamu, řekneme kolegům, že je to pro studenty dobrý výlet, určitě se ve Štramberku někdo z Bučovic ještě v příštích letech objeví. Ještě jednou díky a mějte se dobře. Hezký den.

 

Vybrali jste si školní výlet s programem RIKITAN?


Pokud váháte a potřebujete poradit kam na školní výlet, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na telefoním čísle 734 678 176.

Společně projdeme Vaše požadavky a doporučíme vhodné tipy na školní výlet.