Nerf aréna

Zábava v každém věku

Hra baví děti i dospělé od 6 do 99 let

Netradiční aréna

Při hře se pohybujete v členitém terénu 4 upravených místností

Hra pro malé i velké skupinky

Aréna je vhodná pro 4 - 16 osob

Bezbolestná alternativa paintballu

Hra je naprosto bezpečná a bezbolestná

Nerf arény jsou stále rozšířenější a oblíbenější zábavou. Baví děti i dospělé a nabízí aktivně strávený volný čas s přáteli, nebo rodinou. Oproti paintballu je hra bezbolestná a vhodná pro kohokoliv. Nerf arény jsou často využívány při dětských oslavách, školních akcích, firemních večírcích, podnikovém teambuildingu, nebo i skupinkou přátel, kteří si chtějí zpříjemnit odpoledne. Aréna je vhodná pro 4 - 16 hráčů, přičemž ideální počet je 6 - 12 hráčů.

Při hře jsou využívány plastové NERF zbraně s 6 pěnovými náboji a možností jednoduchého dobíjení během hry. Hráči jsou navíc vybaveni ochranými brýlemi. Základním herním principem je získání soupeřovy vlajky při vyřazení hráčů pomocí zásahu. Nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí si vzít sportovní oblečení (ideálně krátké kalhoty a tričko) a sportovní obuv. Vše ostatní vám půjčíme.

Délka programu

Délka hry je 60 minut + 15 minut na přípravu a vysvětlení pravidel.

Potřebné vybavení

Nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí si vzít sportovní oblečení (ideálně krátké kalhoty a tričko) a sportovní obuv. Zbraně, náboje i ochranné brýle máte v ceně hry.

Bezpečnost

Při hře jsou využívány plastové NERF zbraně s pěnovými náboji. Oproti paintballu není zásah zdaleka tak bolestivý a především nemůže způsobit zranění. Přesto jsou hráči z preventivních důvodů vybavení ochrannými brýlemi. Prostory NERF arény jsou členité, ale veškeré nebezpečné rohy a hrany jsou opatřeny ochranným a měkkým materiálem.

Ceník

Minimální počet osob v NERF aréně je 4. Platba proběhne v hotovosti na místě dle skutečného počtu osob.

Děti 3 - 15 let Dospělí
Základní vstupné 170,- Kč/os 200,- Kč/os
Organizované dětské skupinky (ZŠ, tábory, sportovní oddíly, aj.) 150,- Kč/os

- V případě vlastního vybavení (zbraně, ochrané brýle, náboje) všech zúčastněných je poskytnuta sleva 30%.

Rezervace

Návštěva centra je možná pouze po předchozí rezervaci. Volné termíny naleznete v rezervačním formuláři kliknutím na "volné termíny a rezervace".

n1.JPG
n2.jpg
n3.jpg
n4.jpg
n5.jpg
n6.jpg
n7.JPG
n8.JPG
n9.JPG
n11.jpg
n12.jpg
n14.jpg
n13.jpg
n16.jpg
n17.jpg
n18.jpg
n19.jpg
n20.jpg
n22.jpg
n21.jpg
n23.jpg
n24.jpg
n25.jpg
n26.jpg
n27.jpg
n28.jpg
n29.jpg
n30.jpg
n31.jpg
n32.jpg
n15.jpg
mapa Kliknutím na mapu se přesměrujete na stránky mapy.cz a můžete naplánovat cestu k nám.

Kontakt

RIKITAN z.ú.
Mgr. Jiří Tuza

Jičínská 543, Příbor, 742 58

jirituza@gmail.com

+420 734 678 176

Nejčastější dotazy

V případě návštěvy centra pohybu organozovanou skupinkou je minimální počet 8 osob. Jako jednotlivec je možné centrum pohybu také navštívit, ale pouze ve vyhrazené dny (viz rezervace). Celková kapacita centra pohybu je 45 osob. NERF aréna je koncipována pro 4 - 16 osob. 

Do centra pohybu i NERF arény je potřeba sportovní oblečení a sportovní obuv.

V případě, že vám nevyhovuje rezervovaný termín, můžete ho až 3 dny předem prostřednictvím e-mailu zrušit a rezervovat jiný volný termín. V případě rušení akce na poslední chvíli nás prosím kontaktujte telefonicky pro individuální řešení situace.

Veškerá platba probíhá v hotovosti v den uskutečnění, podle aktuálního počtu osob. Do rezervace stačí napsat pouze přibližný počet účastníků. V případě zájmu je možné předem zažádat o platbu fakturou, kterou vystavíme a zašleme po ukončení akce dle skutečného počtu osob.