NERF aréna

  • 1 hodina 30 min
  • 1. - 9. třídu ZŠ
  • Příbor
  • 150 Kč

Hra, která baví holky i kluky. Ukrýt se za překážkou, vyrazit vpřed, uhnout před pěnovým projektilem a vystřelit. Jedna akce střídá druhou. Komu se podaří získat vlajku spoluhráče?... Následuje malá chvilka na oddech, výměna stran, volba nové týmové taktiky a vše může začít od znova. 

Program výletu

Interaktivní centrum pohybu

Interaktivní centrum pohybu

Síla, rychlost, obratnost a vytrvalost. V interaktivním centru si hravým způsobem vyzkoušíte, jak své pohybové schopnosti ovládáte, dozvíte se o sobě mnoho zajímavého a především se všichni budete příjemně bavit pohybem. Bonusem pak bude část o zdravém životním stylu, kde nebudeme jen mluvit, ale vlastním zážitkem se dozvíme, jak věci fungují, co nám škodí a co naopak prospívá.

Dílna starých řemesel

Dílna starých řemesel

Jak se vyrábí látka, ze které mám tričko? Dnes už se nad tím ani nepozastavíme, ale ještě nedávno (pár století zpět) byla látka, přesněji plátno cenným zbožím. Dokonce sloužila i jako platidlo. Vždyť právě od slova plátno vzniklo slovo platidlo, platit,... Na školní exkurzi máme jedinečnou možnost navštívit experimentální pracoviště, na kterém jsou zkoumány a rekonstruovány tradiční, mnohdy již zcela zaniklé, výrobní postupy zpracování přírodních materiálů. A nejen to. Vše si především vyzkoušíte. Od vyčesání a předení vlny na kolovrátku, až po tkaní na stále dokonalejších a dokonalejších tkalcovských stavech. 

NERF aréna

NERF aréna

Na závěr exkurze už nebudeme objevovat a poznávat. Pořádně se odreágujeme a užijeme si spousty zábavy v NERF aréně - ve hře, která baví holky i kluky. Ukrýt se za překážkou, vyrazit vpřed, uhnout před pěnovým projektilem a vystřelit. Jedna akce střídá druhou. Komu se podaří získat vlajku spoluhráče?... Následuje malá chvilka na oddech, výměna stran, volba nové týmové taktiky a vše může začít od znova.

Maximální počet žáků

S ohledem na plynulost a atraktivitu hry je vhodný počet do 20 žáků. V případě většího počtu doporučujeme návštěvu rozdělit na dva, po sobě jdoucí bloky. 

Zahájení a délka programu

Zahájení programu přizpůsobíme vašim možnostem. Absolvovat jej můžete kdykoliv mezi 8:00 a 14:00. 

Předpokládaná délka programu je 90 minut (15 minut příprava, 75 minut hra).

Potřebné vybaven

Doprava na školní exkurzi

Doprava není v ceně výletu zahrnuta. Využít můžete vlakových, nebo autobusových spojů. V případě vlastní dopravy je k dispozici parkoviště pro autobusy nedaleko centra města, mezi MŠ Kamarád (Frenštátská 1370) a domu s pečovatelskou službou (mapka - bod 3). Parkování je zde bezplatné.

Platba

Platba probíhá v hotovosti v den návštěvy, podle aktuálního počtu žáků. Do přihlášky stačí napsat pouze předpokládaný počet účastníků. V případě zájmu je možné předem zažádat o platbu fakturou, kterou vystavíme a zašleme po ukončení, dle skutečného počtu dětí.

Cena školního výletu

Děti Pedagogové
Výlet 150,- Kč 0,- Kč
foto-0
foto-1
foto-2
foto-3
foto-4
foto-5
foto-6

Školní výlety v číslech

22
průvodců
5
typů výletů
967
výletů
28566
žáků

Kontakt

RIKITAN z.ú.
Mgr. Jiří Tuza

Jičínská 543, Příbor, 742 58

jirituza@gmail.com

+420 734 678 176