NERF aréna

  • 1 hodina 30 min
  • 1. - 9. třídu ZŠ
  • Příbor
  • 150 Kč

Hra, která baví holky i kluky. Ukrýt se za překážkou, vyrazit vpřed, uhnout před pěnovým projektilem a vystřelit. Jedna akce střídá druhou. Komu se podaří získat vlajku spoluhráče?... Následuje malá chvilka na oddech, výměna stran, volba nové týmové taktiky a vše může začít od znova. 

Maximální počet žáků

S ohledem na plynulost a atraktivitu hry je vhodný počet do 20 žáků. V případě většího počtu doporučujeme návštěvu rozdělit na dva, po sobě jdoucí bloky. 

Zahájení a délka programu

Zahájení programu přizpůsobíme vašim možnostem. Absolvovat jej můžete kdykoliv mezi 8:00 a 14:00. 

Předpokládaná délka programu je 90 minut (15 minut příprava, 75 minut hra).

Potřebné vybavení

Nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí si vzít sportovní oblečení (ideálně krátké kalhoty a tričko) a sportovní obuv. Zbraně, náboje i ochranné brýle máte v ceně hry.

Doprava

Doprava není v ceně zahrnuta. Využít můžete vlakových, nebo autobusových spojů. V případě vlastní dopravy je k dispozici parkoviště pro autobusy nedaleko centra města, mezi MŠ Kamarád (Frenštátská 1370) a domu s pečovatelskou službou (mapka - bod 3). Parkování je zde bezplatné.

Platba

Platba probíhá v hotovosti v den návštěvy, podle aktuálního počtu žáků. Do přihlášky stačí napsat pouze předpokládaný počet účastníků. V případě zájmu je možné předem zažádat o platbu fakturou, kterou vystavíme a zašleme po ukončení, dle skutečného počtu dětí.

Cena školního výletu

Děti Pedagogové
Výlet 150,- Kč 0,- Kč
foto-0
foto-1
foto-2
foto-3
foto-4
foto-5
foto-6

Školní výlety v číslech

15
průvodců
4
typy výletů
1012
výletů
29566
žáků

Kontakt

RIKITAN z.ú.
Mgr. Jiří Tuza

Jičínská 543, Příbor, 742 58

jirituza@gmail.com

+420 734 678 176