Hledání limitů

  • 6 h (5 km)
  • 6. - 9. třída
  • Kopřivnice
  • 450 Kč

Spojit představy starších žáků a učitelů o školním výletě není jednoduché. Učitel se snaží žáky vzdělávat, ale žáci chtějí výlet nabitý dobrodružstvím a adrenalinem. Co udělat pro spokojenost všech? Držíme se hesla „Škola hrou“ a  vědomosti  schováváme do zážitkových balíčků. Každý učitel ví, že nejvíce se žáci naučí, když si vše mohou důkladně osahat, vyzkoušet a otestovat. A když to děti baví, jde vše daleko rychleji.

Program výletu

Lanové centrum

Lanové centrum

V nově postaveném lanovém centru je pro žáky připraveno hned několik atrakcí. Naučíte se jak správně jistit kamaráda na horolezecké stěně i lanové překážce, vyzkoušíte si, jak dobrými jste horolezci a zdoláte také několik zajímavých lanových překážek. Ti odvážnější z vás překonají strach a odhodlají se skočit z desetimetrové věže. Pro méně nadšené horolezce je připraveno venkovní fitness, netradiční hra spiroball, nebo hřiště na volejbal.

Mladý záchranář

Mladý záchranář

Odvážný muž zachraňující ženu z hořícího domu je pro mnohé velkým hrdinou. Na výletě sice nikoho zachraňovat nebudete, ale společně s profesionálními záchranáři si zábavnou formou ukážete,  jak jejich práce vypadá. Mnohé si také vyzkoušíte v praxi!

Hra s GPS

Hra s GPS

GPS nastavena, vyrážíte směr azimut 320 stupňů, 500 metrů... Jakmile dorazíte na místo, stačí odpovědět na otázku a první indícii máte v kapse. Centrum Kopřivnice je pro tuto hru přímo ideální. Žáci budou rozděleni do týmů a uvidíme, komu se podaří tajenku správně rozluštit.

Muzeum TATRA

Muzeum TATRA

Kopřivnice? Tatra, napadne většinu z nás. Doby nejslavnější jsou už bohužel dávno pryč, ale muzeum vám ukáže, jak slavné doby to pro Tatru byly.  Připravená soutěž v útrobách muzea vtáhne děti do hry a jindy nudné vzpomínky na muzeum vystřídají zajímavé zážitky a nové poznatky, které si budou děti dlouho pamatovat. Nadšení sportovci jistě uvítají menší expozici Dany a Emila Zatopkových, kteří stejně jako Tatra patří neodmyslitelně ke Kopřivnici.

Počet dětí na školním výletě

Maximální počet dětí je 36, přičemž větší skupinky jsou rozděleny na menší. Program více skupin probíhá paralelně a je pro všechny účastníky stejný. Pro případné výjimky nás můžete kontaktovat.

Doprava na školní výlet

Město Kopřivnice je velmi dobře dostupné hromadnou dopravou. Dopravit se můžete vlakem na nádraží Kopřivnice (mapka - bod 1), autobusovou linkou, nebo vlastním autobusem. V případě vlastní dopravy je možné parkovat přímo u centra Vanaivan na adrese Komenského 1520 Kopřivnice, 742 21 (mapka - bod 2).

Zahájení programu

Začátek výletu je naplánován na 9:00 v Kopřivnici v centru Vanaivan (mapka - bod 3). V případě dopravy vlakem, nebo autobusem vás vyzvedneme přímo při příjezdu a zahájíme program dříve.

Ukončení programu

Předpokládané ukončení výletu je naplánované v 15:00 na náměstí v Kopřivnici. V případě zájmu je možné domluvit ukončení na jiném místě (vlakové nádraží, centrum Vanaivan, aj.).

Stravování na školním výletě

Stravování na tomto typu školního výletu nezajišťujeme. Během programu je ovšem plánován rozchod na náměstí, kde je možné návštívit místní drobná občerstevní, nebo obchody s potravinama.

Rozchod

Do programu je zařazen také krátký rozchod na náměstí (30 - 45 minut), během kterého se mohou děti občerstvit a případně si něco drobného nakoupit.

Platba

Veškerá platba probíhá v hotovosti v den výletu, podle aktuálního počtu žáků. Do přihlášky stačí napsat pouze předpokládaný počet účastníků. V případě zájmu je možné předem zažádat o platbu fakturou, kterou vystavíme a zašleme po ukončení výletu dle skutečného počtu dětí.

Cena školního výletu

Děti Pedagogové
Výlet 450,- Kč 0,- Kč
foto-0
foto-1
foto-2
foto-3
foto-4
foto-5
foto-6
foto-7
foto-8
foto-9
foto-10
foto-11
foto-12
foto-13
foto-14
foto-15
foto-16
foto-17
foto-18
foto-19
foto-20
foto-21
foto-22
foto-23
foto-24
foto-25
foto-26
foto-27
foto-28
foto-29
foto-30
foto-31
foto-32
foto-33
foto-34
foto-35
foto-36

Školní výlety v číslech

22
průvodců
5
typů výletů
967
výletů
28566
žáků

Kontakt

RIKITAN z.ú.
Mgr. Jiří Tuza

Jičínská 543, Příbor, 742 58

jirituza@gmail.com

+420 734 678 176